Student z Warszawy

(09-10 19:58)

Kupiłem bo potrzebowałem do obrony pracy. I ... przeczytałem całą. Nie miałem już dawno w ręku tak dobrze napisanego podręcznika. To się czyta jak amerykańskie podręczniki, a informacje same wchodzą do głowy. Całe mnóstwo przykładów i to nie z jakiś zagranicznych hoteli, ale naszych polskich. Ten Piasta rzeczywiście ma wiedzę. I umie ją przekazać. Ludzie, jak chcecie w końcu dowiedzieć się i zrozumieć o co chodzi (...) - to kupcie sobie tą książkę. Tylko kolorowych ilustracji brakuje.

Vioolka

(10-09) 20:03

Cudowne. Nawet nie liczyłam, że mi kiedykolwiek ten marketing do głowy wejdzie. A wchodzi. Przykłady - rzeczywiście ekstra. No i w końcu ktoś pisze konkretnie o gościnności - przykład z babcią jest zaje...

Baca1978

(09-17 20:50)

Listonosz przyniósł ją rano. Przeglądnąłem. Ciekawe rzeczy. Z żoną prowadzimy pensjonat. Łatwiej będzie, jak człowiek będzie wiedział co i jak. Niecom poczytał. Jak już całej dam radę, to jeszcze coś wam napisze.

rafii_1980

(09-11 20:24)

Najlepszy podręcznik do marketingu jaki trzymałam w rękach. Nie ma porównania. Polecam.

Whiskey

(12-27 21:12)

Nie szykowałam się na nudę – bo o takiej rzeczy nawet nie było mowy pomyśleć. Śledząc artykuły Pana Piasty w Hotelarzu, czy Hospitality – domyślałam się ze książka będzie czymś.. praktycznym, ciekawym i.. pociągającym. Ba! Nawet inspirującym chwilami!
Nie pomyliłam się! Bardzo mnie cieszy, że potrafi Pan przekazać wiedzę w tak wyśmienity sposób. Tak przykuć uwagę, nawet opornego czytelnika [autopsja :D] Byłam mile zaskoczona zawartością. A po kilku lekturach marketingowych podręczników, ten trafił do mnie najbardziej. Trafne przykłady, trafne wnioski. Cóż. Fachowiec, który chce się podzielić swoją wiedzą. Czekam na ciąg dalszy! I gratuluje! Gratuluje pasji!

Niepełny technik

(01-19 16:36)

Też się dołączę do pochwał! :) Mi też książka się bardzo spodobała ze względu na przejrzystość i dobrze sformułowane regułki poparte przykładami które nie mają przed nami żadnych tajemnic. Polecam tą pozycję przyszłym branżowcą. Pozdro hotelarzą, gastronomą i pokojówką :)

Nauczyciel ze stażem

(02-27 08:09)

Najpierw o minusach. Jest jeden. Cena. Podręczniki są w naszym kraju takie drogie. To dla rodziców i młodzieży poważne obciążenie finansowe. Teraz o plusach. Jest ich wiele. Uczę zawodu ponad 20 lat. Bardzo rzadko znajduję podręczniki takie jak ten. Napisany prosto i przystępnie. Znakomity merytorycznie. Pokazując teorię marketingu hotelarskiego bogato ilustruje ją zrozumiałymi wyjaśnieniami i świetnymi przykładami. Znać rękę praktyka ale i wiedzę akademicką pana Piasty. Młodzieży mówię: możecie a nawet powinniście zainwestować w tą książkę, koleżankom i kolegom podpowiadam, że pojawiła się pozycją, która pomoże nam w pracy, a pana Piastę zobowiązuję do kolejnych podręczników w hotelarstwie, o ile znajdzie czas i zechce.

Przyszły hotelarz

(02-19 17:08)

To i ja coś skrobnę, chociaż wyżej już wszystko napisaliście. Definicje poparte przykładami z życia. Napisane prosto i zrozumiale, bez zawiłej pseudo naukowości. Łatwo zrozumieć i idzie zapamiętać. Pochwalić trzeba tą część przed samym marketingiem! W końcu się układa wiele tematów w głowie. Co i dlaczego i skąd się wzięło i po co jest. Polecam. Jak pan Piasta jeszcze coś napisze - to ja to na pewno kupię. Pozdrowienia dla hotelarskiej braci :)

Cebulka

(11-10 19:32)

Książka kupiona na Allegro.pl. Treść komentarza:
"Bardzo polecam. Żadnych problemów (...), szybka przesyłka, towar nie uszkodzony ;) Książka jest booooska po prostu!! Nic tylko polecić ! ;)"

Dziki_1717

(12-05 14:17)

Same pochwały tutaj. Myślałem, że to jakaś ściema ale matka mi książkę kupiła na prezent i rzeczywiście idzie przeczytać. Facet pisze fajne przykłady. Dla mnie za gruba, ale jak ktoś lubi stukać wiedzę - książka jak znalazł.